Pierwszy sparing

W pierwszym sparingu przed startem A-klasy przegrywamy z Ruchem Kochanowice 0-1 po bramce w pierwszej połowie.

Pierwsza połowa to dużo gry w środku pola i jednej bardzo dogodniej okazji dla obu drużyn, którą wykorzystują goście. Widać było wiele niedokładności zwłaszcza w naszej grze. Goście skupiali się na szybkim rozbijaniu naszych ataków i graniu długich piłek do swoich napastników. Druga połowa rozpoczyna się od naszych zdecydowanych ataków i już w pierwszej akcji możemy wyrównać ale piłka zatrzymuje się na poprzeczce. Ruch cofnął się jeszcze bardziej do obrony i udało mu się w konsekwencji dowieść korzystny wynik do końca spotkania.

1 połowa : Małek - Kupczyk, Wolny, Pietryga, Parkitny P. - Mundzik (25 Kubik), Tyła, Dyląg, Pyda - Zielonka (15 Nowak), Maciejski

2 Połowa : Małek (70 Lipka) - Siwy, Dubiel J., Dubiel M., Śliwiński - Weber, Jaruszowiec - Nowak, Piekacz, Kubik - Parkitny A.