Drugi sparing

W swoim drugi i ostatnim sparingu przed rozpoczynającym się w sobotę sezonem Nitron pokonał

Tęczę Wielowieś 3-2(2-0).

Od samego początku przewagę miała nasza drużyna ale tradycyjne brakuje nam skuteczności. Kilka razy nasi zawodnicy nie potrafią z kilku metrów trafić w światło bramki, oddawane strzały w dogodnych sytuacjach mijają zwykle słupek bramki gości o centymetry. Pierwszą bramkę zdobywa Weber, który po zagraniu Nowaka dostawia tylko nogę i kieruje piłkę do pustej bramki. Tuż przed przerwą sytuację sam na sam wykorzystuje Jaruszowiec. Po przerwie dalej mamy przewagę, którą potwierdza bramka głową Kubika. Po zmianach w naszych szeregach mecz sie wyrównał i przyjezdni zaczęli bardziej dochodzić do głosu. My skupiamy się na graniu z kontrataku ale nie przynosi to efektu. Zawodnicy Tęczy za to wykorzystują dwa nasze błędy i zdobywają bramki. Najpierw po z pozoru nie groźnym uderzeniu pomocnika Małek wypuszcza piłkę z rąk i ta wpada do bramki a w samej końcówce po rzucie rożnym złe wybicie Mundzika trafia pod nogi rywala a ten z trzech metrów nie pudłuje.

Skład: Lipka (30' Małek) - Śliwiński (46' Pietryga), Dubiel M.(63' Wolny), Dubiel J.(63' Parkitny P.), Siwy (63' Kupczyk) - Jaruszowiec (63' Dyląg), Tyła (46' Pyda) - Weber (63' Mundzik), Nowak (63' Orłowski), Piekacz (63' Maciejski) - Parkitny A. (46' Kubik)

Bramki: Weber, Jaruszowiec, Kubik